Články

Skartovače Dahle

Michaela Švecová - 9. 4. 2021
Vysoká bezpečnost pro dobrý pocit.

Srovnání antigenních testů

Michaela Švecová - 22. 3. 2021
Vědci srovnali antigenní testy. Rozdíly jsou až stonásobné. Testy Lepu vychází v porovnání citlivosti, kde bylo provedeno zároveň přístrojové i vizuální měření detekce viru, na 2. místě.

Dárek k Vaší objednávce

Michaela Švecová - 8. 3. 2021
Nabízíme kvalitní a cenově dostupné výrobky pro vaši kancelář. Dárek si vyberete v košíku (v 1. kroku objednávky) při splnění limitu pro získání dárku.

Leitz - Nápady pro domácí kancelář

Michaela Švecová - 7. 4. 2020
Leitz dokáže nabídnout pomocníky pro Váš pracovní stůl v domácí kanceláři. Stále častěji zavádí firmy politiku tvz. home office, kdy zaměstnancům umožňují, a někdy dokonce doporučují pracovat z domova. Počet lidí pracujících z domova se tak neustále zvyšuje. Leitz dokáže nabídnout vše potřebné k vybavení každé domácí kanceláře.

Leitz WOW do Vaší kanceláře

Michaela Švecová - 16. 3. 2020
Široká škála základních kancelářských potřeb z řady WOW spojuje styl s účelností. Vyberte si z našich barev tu, která vyjadřuje vaši osobnost, a proměňte svůj pracovní prostor.

Přenosné samolepicí tabule Post-it Super Sticky Dry Erase

Michaela Švecová - 20. 9. 2019
Okamžité a flexibilní řešení, to jsou samolepicí tabule Post-it Super Sticky Dry Erase. Promění jakoukoli stěnu či stůl na plochu, kterou můžete vyžít k týmové spolupráci. Pracujte tam, kde zrovna potřebujete.

Jak na jednoduchou vazbu dokumentů?

Michaela Švecová - 9. 9. 2019
Potřebujete připravit prezentaci a máte k tomu velké množství dokumentů? Tak právě pro Vás je ideálním řešením dokumenty svázat vhodně zvoleným vazačem.

Pracujete zdravě a komfortně? Ne?

Michaela Švecová - 29. 8. 2019
Tak s tím byste měli něco udělat a já Vám poradím, jak nejlépe na to. Většina z Vás stráví, ať už u PC, tabletu nebo mobilu spoustu hodin denně. Všichni víme, že to není zdravé, ale ruku na srdce, kdo z Vás udělal vše pro to, aby čas strávený u PC měl co nejmenší dopad na naše zdraví.

Profesionální řada na úklid CLEAMEN

Michaela Švecová - 26. 7. 2019
Kompletní systém pro vysoce účinný a profesionální úklid. Úklid není jen o chemii, ale i o vysoké kvalitě a přijatelné ceně. To vše Vám zajistí profesionální úklidové produkty CLEAMEN.

Jak vybrat správnou tabuli NOBO?

Michaela Švecová - 4. 4. 2019
Nobo je etablovaná značka. Zaručují vysokou kvalitu a efektivní výrobu v Portugalsku. Kvalitní a spolehlivá širokoúhlá tabule NOBO Vám pomáhá zachytit nápady, plány nebo myšlenky. Díky široké škále využití nabízíme velký výběr tabulí, kde si vybere opravdu každý. Zde najdete vše, co potřebujete vědět při výběru vhodné tabule.

90 % zákazníků doporučuje náš obchod

Pěkný výběr. Rychlé dodání. Můžu jen doporučit.

Ověřený zákazník, 08. 09. 2021

Super, ráda zde nakupuji

Ověřený zákazník, 08. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Velmi dobrá komunikace.
Ověřený zákazník, 07. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Zboží, které jsme hledala bylo za dobrou cenu, přišlo nadstandartně zabalené proti rozbití - skleněná vitrina. Dodání bylo velmi rychlé, komunikace s obchodem výborná a ještě jsem dostala ke zboží dárek ...
Ověřený zákazník, 02. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

  • Dodáváme kvalitní kancelářské potřeby
  • Každý týden u nás najdete nové akční zboží
  • Doprava zdarma už při nákupu nad 1 200 Kč bez DPH

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0