Články

Akce Leitz IQ

Michaela Švecová - 1. 7. 2022
Manuální skartovačky Leitz bez námahy skartují všechny důvěrné dokumenty a umožňují klidnou a bezpečnou práci z domova. Díky kompaktní velikosti a modernímu designu je můžete umístit do jakékoli místnosti.

Akce Rexel Optimum AutoFeed

Michaela Švecová - 1. 7. 2022
Skartovačky papíru Rexel Optimum AutoFeed jsou plně automatické, a tak zvyšují produktivitu práce.

Grilování v plném proudu

Michaela Švecová - 9. 6. 2022
Opět jsme se dočkali teplých dnů, kdy se stoupající teplotou roste i chuť na grilované pochoutky. Zkrátka a dobře GRILOVACÍ SEZÓNA JE TADY. Užijte si naplno čas strávený venku s rodinou, přáteli, dobrým jídlem a pitím.

Ochranné nápoje Protect Monzum

Michaela Švecová - 25. 5. 2022
Ochranné nápoje jsou nejoblíbenější v letních měsících, kdy nám velké teplo ztěžuje pracovní podmínky. V případě, že na pracovišti panují nevyhovující mikroklimatické podmínky, nám zaměstnavatel musí zajistit ochranné nápoje. Bližší podmínky poskytování ochranných nápojů nalezneme v § 8 nařízení vlády č. 361/2007 Sb. nařízení vlády, kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci. Nejlepší cestou je pořídit ochranný nápoj, který chrání před teplem a nahradí ztrátu nejméně 70% tekutin a minerálních látek za osmihodinovou směnu.

Zlepšete svou ergonomii se značkami Kensington a Leitz

Michaela Švecová - 12. 5. 2022
Tím, že stále více zaměstnanců začalo využívat hybridní styl práce a kombinují práci z kanceláře i z domu, se nám tady začal šířit takový nešvar. Pracujeme za kuchyňským stolem, sedíme na jídelní židli a zapomínáme na správné držení těla. Následkem jsou nejen bolesti zad a ztuhnutí krční páteře. V dlouhodobém horizontu mohou tyto bolesti způsobit vleklé zdravotní potíže a sníženou pracovní výkonnost. Správně nastavená ergonomie nikdy nebyla důležitější a značka Kensington a Leitz vám pomůže vyvinout správné řešení pro každé prostředí.

Tork

Michaela Švecová - 6. 5. 2022
Hygienické prostředky TORK pomáhají v prevenci proti šíření virů a bakterií.

Omyvatelná klávesnice a myš Kensington Pro Fit

Michaela Švecová - 19. 4. 2022
Klávesnice s myší jsou nejvíce znečistěná zařízení, na kterých pracujeme každý den. A proto světlo světa spatřila klávesnice i myš Kensington Pro Fit, která se dá umýt pod tekoucí vodou nebo vydezinfikovat.

Úklid není pruda

Hana Kratochvílová - 1. 4. 2022
K jaru patří velký úklid, který má domácnost zbavit nejen prachu a špíny, ale také všeho starého a nepotřebného. Jestli se na takový velký úklid domácnosti chystáte, připravili jsme vám nějaké tipy pomoci ve formě čistících prostředků.

Skartovačky Rexel Optimum

Michaela Švecová - 12. 1. 2022
Automatické skartovačky Rexel Optimum AutoFeed+ prokazatelně ušetří až 98% času stráveného ručním podáváním dokumentů.

Skartovačky Leitz IQ

Michaela Švecová - 12. 1. 2022
Manuální skartovačky Leitz bez námahy skartují všechny důvěrné dokumenty a umožňují klidnou a bezpečnou práci z domova. Díky kompaktní velikosti a modernímu designu je můžete umístit do jakékoli místnosti.

Proč nakupovat u nás

  • Dodáváme kvalitní kancelářské potřeby
  • Každý týden u nás najdete nové akční zboží
  • Doprava zdarma už při nákupu nad 1 200 Kč bez DPH

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0