Články

Dárek k Vaší objednávce

Michaela Švecová - 15. 7. 2024
Nabízíme kvalitní a cenově dostupné výrobky pro vaši kancelář. Dárek si vyberete v košíku (v 1. kroku objednávky) při splnění limitu pro získání dárku.

Rozšířená ZÁRUKA 2+3 ROKY NAVÍC

Lucie Piscová - 10. 7. 2024
Nezáleží na tom, zda chcete řezat papír, karton, kůži, fólii nebo lepenku, ten správný řezací nástroj vždy najdete u společnosti Dahle. Jejich rozsáhlý sortiment řezaček vás uchvátí. Na prvním místě je u těchto řezaček vždy kvalita a bezpečnost.

Ukažte se v zářivých barvách. Nově i v červené!

Michaela Švecová - 4. 4. 2024
Většina z nás už ví, že barva nevyjadřuje pouze naši osobnost. Volíme barevné oblečení podle nálady a rozpoložení a obráceně - použití barev v interiérech, doma, v kanceláři může zásadně ovlivňovat naši náladu a výkon.

Magnetické tabule Nobo Essential

Michaela Švecová - 4. 4. 2024
Ať už se jedná o brainstorming nápadů, prezentace svých konceptů nebo plánování projektů, tabule Nobo jsou výborným, vždy připraveným pomocníkem a prostředkem pro vizuální komunikaci. Nabízejí ekologické a ekonomické řešení bez nutnosti používání papíru.

Ergonomická řešení pro kancelář a domáctnost

Lucie Piscová - 28. 3. 2024
Dobrý ergonomický design je více než jen funkčnost ohleduplná k fyziologickým potřebám lidského těla. Ergonomický design umožňuje optimální spojení mezi pracovním úkolem a vámi (umožňuje dokonalé flow a díky tomu je s našimi ergonomickými výrobky radost pracovat).

Hygienické potřeby Katrin

Michaela Švecová - 16. 1. 2024
Hledáte hygienické vybavení pro své pracoviště, nebo se poohlížíte po produktech, které jsou šetrné k Vám i k životnímu prostředí? Katrin je naše nejprodávanější značka v oblasti hygienických potřeb.

Akce Leitz IQ

Michaela Švecová - 3. 1. 2024
Manuální skartovačky Leitz bez námahy skartují všechny důvěrné dokumenty a umožňují klidnou a bezpečnou práci z domova. Díky kompaktní velikosti a modernímu designu je můžete umístit do jakékoli místnosti.

Akce Rexel Optimum AutoFeed

Michaela Švecová - 2. 1. 2024
Skartovačky papíru Rexel Optimum AutoFeed jsou plně automatické, a tak zvyšují produktivitu práce.

Lavon Trade s.r.o.

Michaela Švecová - 18. 9. 2023
Drogerie Lavon nabízí široký výběr drogistického zboží, včetně osobní péče, kosmetiky, hygienických potřeb a produktů pro domácnost.

Celulóza nebo recykl?

Michaela Švecová - 27. 7. 2023
Vadí vám rozpadající se recyklované papírové ručníky na veřejných WC? Víte, jaký je rozdíl v ekologickém zatížení při výrobě papíru z celulózy a recyklátu?

Proč nakupovat u nás

  • Dodáváme kvalitní kancelářské potřeby
  • Každý týden u nás najdete nové akční zboží
  • Doprava zdarma už při nákupu nad 1 200 Kč bez DPH

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0