Články

Fellowes CASHBACK

Michaela Švecová - 6. 3. 2023
Skartovačky Fellowes chrání vaši identitu a bezpečnost vaší firmy. Nikdy nevyhazujte nepotřebné dokumenty nebo CD/DVD s daty – skartujte je ve skartovacím stroji!

Leitz CASHBACK

Michaela Švecová - 1. 3. 2023
ZÍSKEJTE ZPĚT ČÁSTKU AŽ 3.500,- Kč!

Leitz Click-N- Store

Michaela Švecová - 24. 2. 2023
Krabice Click-N-Store jsou ideální pro udržení pořádku, ať už doma nebo v kanceláři. Mezi výraznými a stylovými barvami si vybere opravdu každý. Pro snadnou údržbu jsou vyrobeny z kvalitního kartonu s laminovaným povrchem. Patentovaná konstrukce zaručuje vyšší ochranu proti náhodnému rozložení a při přenášení těžkých věcí. Krabice Leitz Click-N-Store jsou ideální pomůcky pro uchování pořádku. Pevné barevné krabice se velmi jednoduše skládají. Pokud krabici nepoužíváte, rozložte ji a umístěte do víka, vytvoříte si tak více místa pro jiné předměty.

Leitz Cosy

Michaela Švecová - 20. 2. 2023
Hybridní pracovní nasazení Vás může zavést kamkoli. Leitz Cosy kombinuje stylové nápady interiérového designu s chytrými organizačními řešeními.

Leitz WOW

Michaela Švecová - 10. 2. 2023
Ukažte se ve WOW barvách! Rozmanitost kancelářské řady Leitz WOW Vám nabízí nekonečné možnosti pro proměnu Vašeho pracovního prostoru.

Sonnentor

Michaela Švecová - 7. 2. 2023
V Sonnentoru vyrábí čaje, koření a další dobroty z bylinek v nejvyšší biokvalitě. Společnost si zakládá na vysoké kvalitě ruční práce a výroby. Logo Sonnentoru znázorňuje slunce s 24 paprsky, které představuje středověký symbol života a světla.

Jar na nádobí

Michaela Švecová - 24. 1. 2023
Mytí nádobí se většinou nevyhneme. Pokud vlastníte myčku, pak patříte k těm šťastnějším, za něž většinu práce se špinavým nádobím udělá přístroj. I s myčkou však budete nuceni nějaký ten kousek nádobí občas umýt v ruce. Zásadní je volba mycího prostředku, který má rozhodující vliv na výsledek mycího procesu. K oblíbeným a zákazníky kladně hodnoceným patří Jar kapsle do myčky, které byly navržené a testované pro používání ve všech renomovaných značkách myček nádobí a řadí se mezi špičkové mycí prostředky.

Tork

Michaela Švecová - 19. 1. 2023
Hygienické prostředky TORK pomáhají v prevenci proti šíření virů a bakterií. Hygiena, zdraví a pocit pohody spolu úzce souvisejí. Investováním do lepší hygieny ve vašem podniku dáte všem najevo, že vám na nich záleží, a získáte výhody spojené s lepším zdravím a menší mírou absencí u zaměstnanců a spokojenějšími zákazníky a návštěvníky. Cílem produktů Tork je zajistit vyšší hygienické standardy pro všechny a zlepšit kvalitu života na pracovišti. Víme, že zdraví a pocit pohody jsou pro fungování organizace nezbytné.

Hygienické potřeby Katrin

Michaela Švecová - 17. 1. 2023
Hledáte hygienické vybavení pro své pracoviště, nebo se poohlížíte po produktech, které jsou šetrné k Vám i k životnímu prostředí? Katrin je naše nejprodávanější značka v oblasti hygienických potřeb.

Dárek k Vaší objednávce

Michaela Švecová - 8. 1. 2023
Nabízíme kvalitní a cenově dostupné výrobky pro vaši kancelář. Dárek si vyberete v košíku (v 1. kroku objednávky) při splnění limitu pro získání dárku.

Proč nakupovat u nás

  • Dodáváme kvalitní kancelářské potřeby
  • Každý týden u nás najdete nové akční zboží
  • Doprava zdarma už při nákupu nad 1 200 Kč bez DPH

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0